Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Lords of Football

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Lords of Football fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Lords of Football satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

42.48₺

HRK

97.66₺

G2A

140.22₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: April 5, 2013
Geliştiren: Geniaware Srl
Yayıncı: Fish Eagle
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Lords of Football Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows Vista
  • Processor:Intel Core 2 Duo E6550
  • Memory:3 GB RAM
  • Graphics:nVidia GeForce 9400 1 Gb/Amd Radeon HD 4550 1 Gb
  • DirectX®:9.0c
  • Hard Drive:9 GB HD space
null

Lords of Football Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Lords of Football fiyatı:    42.48₺

Şu anki en ucuz Lords of Football fiyatı:    42.48₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Lords of Football İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Lords of Football - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Lords of Football Özeti

Futbol Lordları, tüm yeni bir spor yaşam tarzı simülatörüdür, Tanrı modunda oynanan yeni bir spor yaşam tarzı simülatörüdür. Her gün futbol rutinini hayata geçirilir, futbolcuların yeteneklerini ve normal bir sezon boyunca ortaya çıkan tüm dramaları ve gerçek hayattaki dikkat dağıtıcıları geliştirmek için eğitimi geliştirir.

Lords of Football İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Lords of Football fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Lords of Football satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!