Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Lords of the Realm II

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Lords of the Realm II fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Lords of the Realm II satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

21.81₺

G2A

38.92₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 31, 1996
Geliştiren: Impressions Games
Yayıncı: Rebellion
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Cyberpunk 2077
1349.70₺ 219.12₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Lords of the Realm II Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 or Windows 10
  • İşlemci: 1.8 GHz Processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: NNVidia/ATI 3D graphics card compatible with DirectX 7 with Hardware T&L support (compatible with DirectX 9 recommended)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Lords of the Realm II Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Lords of the Realm II fiyatı:    21.81₺

Şu anki en ucuz Lords of the Realm II fiyatı:    21.81₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Lords of the Realm II İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Lords of the Realm II - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Lords of the Realm II Özeti

İngiltere'nin büyük efendileri İngiliz tahtta gözleri var! Bir orduyu bir ordu ve düşmanlarınızı düşmanlarınızı taşıyan bu klasik, tırnak ısırıcı strateji oyununda, dönüş tabanlı ve gerçek zamanlı oyun harmanlayan.

Lords of the Realm II İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Lords of the Realm II fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Lords of the Realm II satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!