Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Luxor 2 HD

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Luxor 2 HD fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Luxor 2 HD satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

66.80₺

Steam

321.68₺

Çıkış tarihi: May 13, 2013
Geliştiren: MumboJumbo
Yayıncı: MumboJumbo
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Luxor 2 HD Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • OS:Windows Vista, XP, 7
  • Processor:1.8 GHz Pentium 4 or equivalent
  • Memory:512 MB RAM
  • DirectX®:9.0
null

Luxor 2 HD Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Luxor 2 HD fiyatı:    66.8₺

Şu anki en ucuz Luxor 2 HD fiyatı:    66.8₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Luxor 2 HD İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Luxor 2 HD - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Luxor 2 HD Özeti

2005 yılının 1 günlük gündelikli oyuna kadar çok beklenen devamı, LUXOR 2 HD yeniden hayal edildi ve göz kamaştırıcı yeni HD grafik ve efektleri olan aksiyon-bull'lar için yeni standardı ayarladı. LUXOR 2 HD hala bağımlılık yapan ve öğrenmesi kolay, ancak ödüllü lüks franchise'ı böyle bir parçayı vururken kazandıran oyun oynamayı zorlarken, ...

Luxor 2 HD İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Luxor 2 HD fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Luxor 2 HD satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!