Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Luxor HD

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Luxor HD fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Luxor HD satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

169.88₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: May 11, 2015
Geliştiren: MumboJumbo
Yayıncı: MumboJumbo
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Luxor HD Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista, XP, 7
  • İşlemci: 800 MHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 512 MB kullanılabilir alan
null

Luxor HD Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Luxor HD fiyatı:    169.88₺

Şu anki en ucuz Luxor HD fiyatı:    169.88₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Luxor HD İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Luxor HD - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Luxor HD Özeti

Çarpıcı HD'de Luxor'u deneyimleyin! Bu bağımlılık mermer-shooter oyunda Tanrıça, ISIS çağrısına cevap verin. Renkli kürelerin zincirleri eski Mısır'dan geçiyorlar ve piramitlere ulaşmadan önce onları durdurmak size kalmış.

Luxor HD İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Luxor HD fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Luxor HD satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!