Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

LYNE

Güvenilir mağazalardaki en ucuz LYNE fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup LYNE satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

HRK

30.31₺

G2A

34.01₺

Cdkeys

51.36₺

Çıkış tarihi: March 17, 2014
Geliştiren: Thomas Bowker
Yayıncı: Thomas Bowker
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

LYNE Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB Graphics Card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

LYNE Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz LYNE fiyatı:    6.0₺

Şu anki en ucuz LYNE fiyatı:    6.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

LYNE İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

LYNE - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


LYNE Özeti

Aldatıcı bir şekilde basit. Sonsuz karmaşık. Lyne, ruhunu sakinleştirdiği gibi beynini düğüm edecek minimalist bir puzzle oyunudur. Şekilleri bağlayın. Tahtayı doldur. Lyne'nin aralıksız yollarında kendinizi kaybetin.

LYNE İle İlgili Kullanıcı Yorumları


LYNE fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak LYNE satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!