Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Mable & The Wood

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Mable & The Wood fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Mable & The Wood satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

5.00₺

G2A

25.03₺

Çıkış tarihi: Aug. 23, 2019
Geliştiren: Triplevision Games
Yayıncı: Graffiti Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Mable & The Wood Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 or 10
  • İşlemci: 2GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GPU with 128 mb of VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 416 MB kullanılabilir alan
null

Mable & The Wood Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Mable & The Wood fiyatı:    5.0₺

Şu anki en ucuz Mable & The Wood fiyatı:    5.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Mable & The Wood İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Mable & The Wood - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Mable & The Wood Özeti

Hunt down massive beasts and, upon destroying them, shapeshift into their forms in order to use their powers to save or destroy the world. Players with less violent intent can find secret paths to complete Mable without killing anything, including bosses.

Mable & The Wood İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Mable & The Wood fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mable & The Wood satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!