Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Mad Bullets

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Mad Bullets fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Mad Bullets satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: June 10, 2016
Geliştiren: isTom Games Kft.
Yayıncı: isTom Games Kft.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Mad Bullets Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista
  • İşlemci: 2.0 GHz Processor
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.0 compatible graphics
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: OpenAL compatible sound card
null

Mad Bullets Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Mad Bullets fiyatı:    449.7₺

Şu anki en ucuz Mad Bullets fiyatı:    449.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Mad Bullets İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Mad Bullets - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Mad Bullets Özeti

Çılgın mermiler, engeli atıcı, reflekslerinizi koymak ve yoğun bir teste kas gülmek için burada. Sıkıcı hikayeler, karmaşık kontroller ve tahriş edici öğreticiler hakkında unutabilir ve doğru bir zihin üfleme, yüksek hızlı harekete atlayabilirsiniz.

Mad Bullets İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Mad Bullets fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mad Bullets satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!