Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Mainlining

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Mainlining fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Mainlining satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

38.61₺

G2A

42.19₺

Steam

218.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 26, 2017
Geliştiren: Rebelephant
Yayıncı: Merge Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Mainlining Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or better
  • İşlemci: Intel i3 2.6GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
null

Mainlining Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Mainlining fiyatı:    38.61₺

Şu anki en ucuz Mainlining fiyatı:    38.61₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Mainlining İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Mainlining - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Mainlining Özeti

After MI7 has been hacked, your primary goal is to bring a cyber-criminal network to justice. Played entirely from within the environment of your computers desktop, Mainlining is a thrilling point and click hacking adventure that features a gripping narrative which will have you hooked from the very first case.

Mainlining İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Mainlining fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mainlining satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!