Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Major Mayhem

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Major Mayhem fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Major Mayhem satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

HRK

25.08₺

Çıkış tarihi: Feb. 24, 2014
Geliştiren: Rocket Jump
Yayıncı: Rocket Jump
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Major Mayhem Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Major Mayhem Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Major Mayhem fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Major Mayhem fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Major Mayhem İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Major Mayhem - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Major Mayhem Özeti

Arcade Kapak Shooter, zaman krizinden, metal sümüklü böcek ve 80'lerin aksiyon kahramanlarından esinlenerek! HES, bir kaşıntılı tetik parmağını, bazı cızırtılı anız ve yüzündeki dostları vurmak için bir düşkünlüğünü aldı. Kaçırılan kız arkadaşınızı kötülüğün kuvvetlerinden kurtarmak için bir göreve başladığınız muhteşem 3D ortamlarda koşun ve silahlayın.

Major Mayhem İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Major Mayhem fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Major Mayhem satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!