Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Mana Spark

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Mana Spark fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Mana Spark satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

34.91₺

Steam

125.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 27, 2018
Geliştiren: BEHEMUTT
Yayıncı: BEHEMUTT
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Mana Spark Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win 7 or later
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Mana Spark Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Mana Spark fiyatı:    34.91₺

Şu anki en ucuz Mana Spark fiyatı:    34.91₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Mana Spark İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Mana Spark - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Mana Spark Özeti

Derin ruhlar benzeri mücadele ve haydut benzeri unsurlara sahip zorlu bir aksiyon rpg. Korkunç bir zindanı keşfedin ve sizi yenmek için kendileri arasında planlayacak ve işbirliği yapacak akıllı düşmanlarla savaşın.

Mana Spark İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Mana Spark fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mana Spark satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!