Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Masochisia

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Masochisia fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Masochisia satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

134.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 9, 2015
Geliştiren: Oldblood
Yayıncı: Oldblood
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 18 18 yaş altı için önerilmez

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Masochisia Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 with SP1 or later
  • İşlemci: 3GB Dual-Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
null

Masochisia Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Masochisia fiyatı:    134.7₺

Şu anki en ucuz Masochisia fiyatı:    134.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Masochisia İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Masochisia - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Masochisia Özeti

A young man discovers through a series of hallucinations that he will grow up to become a violent psychopath. How will he respond to these revelations? Can he change his fate? Can you even... change fate...

Masochisia İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Masochisia fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Masochisia satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!