Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

MDK

Güvenilir mağazalardaki en ucuz MDK fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup MDK satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: May 1, 1997
Geliştiren: Shiny Entertainment
Yayıncı: Interplay Inc.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

MDK Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows
  • Processor: Pentium 300Mhz
  • Memory: 64MB
  • Graphics: DirectX
  • DirectX®: 7
  • Hard Drive: 650MB
  • Sound: DirectSound
null

MDK Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz MDK fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz MDK fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

MDK İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

MDK - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


MDK Özeti

İyi günler, sadece 2,5 milyon insan ölecek. Geniş yabancı madencilik şehirleri, aynı anda yeryüzündeki her büyük metropolden güç ve mineralleri emer, milyonlarca sivilin ikincisi tarafından sona ermesi nedeniyle, özün halidir.

MDK İle İlgili Kullanıcı Yorumları


MDK fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak MDK satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!