Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Men of War: Assault Squad 2 - Airborne

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Men of War: Assault Squad 2 - Airborne fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Men of War: Assault Squad 2 - Airborne satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

47.34₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: June 4, 2015
Geliştiren: Digitalmindsoft
Yayıncı: 1C Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
482.68₺ 149.67₺

Men of War: Assault Squad 2 - Airborne Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Men of War: Assault Squad 2 - Airborne Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Men of War: Assault Squad 2 - Airborne fiyatı:    47.34₺

Şu anki en ucuz Men of War: Assault Squad 2 - Airborne fiyatı:    47.34₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Men of War: Assault Squad 2 - Airborne İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Men of War: Assault Squad 2 - Airborne - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Men of War: Assault Squad 2 - Airborne Özeti

Men of War: Assault Squad 2 - Airborne is the second DLC for AS2. It comes with a set of new features and additional singleplayer content. Fight as airborne commander behind enemy lines and support allied landing operations. The success of these operations will depend solely on you!

Men of War: Assault Squad 2 - Airborne İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Men of War: Assault Squad 2 - Airborne fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Men of War: Assault Squad 2 - Airborne satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!