Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

HRK

29.07₺

Çıkış tarihi: Feb. 19, 2015
Geliştiren: Digitalmindsoft
Yayıncı: 1C Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist Özeti

Savaş Erkekleri: Saldırı Kadro 2 - Demir Yumruğu, AS2 için ilk DLC'dir. Bir dizi yeni özellik ve ek tek oyunculu içerik ile birlikte gelir. Üçüncü şahıs perspektifinde bir kıdemli tank ekibi olarak savaş alanında yolunuzla savaşın. Herhangi bir ihtimalle müttefik tanklarla birlikte mücadele ederken veterans kazanın.

Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Men of War: Assault Squad 2 - Iron Fist satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!