Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

MHRD

Güvenilir mağazalardaki en ucuz MHRD fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup MHRD satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

14.40₺

Çıkış tarihi: Jan. 5, 2017
Geliştiren: Funghisoft
Yayıncı: Funghisoft
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

MHRD Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: x86 (64-bit)
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated Graphics
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

MHRD Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz MHRD fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz MHRD fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

MHRD İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

MHRD - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


MHRD Özeti

MHRD, bir donanım açıklama dilinde çeşitli donanım devreleri tasarladığınız bir donanım tasarım oyunudur. Tasarım Donanım Devreleri, tamamen işlevsel bir CPU tasarımı oluşturana kadar gidince daha karmaşıklaşır.

MHRD İle İlgili Kullanıcı Yorumları


MHRD fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak MHRD satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!