Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Midnight's Blessing

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Midnight's Blessing fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Midnight's Blessing satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

G2A

80.70₺

Çıkış tarihi: May 26, 2015
Geliştiren: Warfare Studios
Yayıncı: Warfare Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Midnight's Blessing Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/8
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0 Compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 Compatible Sound
null

Midnight's Blessing Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Midnight's Blessing fiyatı:    1.05₺

Şu anki en ucuz Midnight's Blessing fiyatı:    10.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Midnight's Blessing İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Midnight's Blessing - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Midnight's Blessing Özeti

Sidni Larkhearst basit bir yaşam sürdü, köyü için mesaj gönderdi, evi bir gece vampirler tarafından saldırıya uğradı. Korku için Sidni, tüm zamanların en çok korkulan vampirinin onu avladığı Dracula'yı öğrenir. Ama neden? Bu heyecan verici 16 bit rpg'de "Valiant" den; takım.

Midnight's Blessing İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Midnight's Blessing fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Midnight's Blessing satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!