Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Monster Crown

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Monster Crown fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Monster Crown satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

32.00₺

HRK

425.99₺

G2A

460.03₺

Çıkış tarihi: July 31, 2020
Geliştiren: Studio Aurum
Yayıncı: SOEDESCO
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Monster Crown Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8 or 7
  • İşlemci: Intel/AMD
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated Graphics
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Monster Crown Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Monster Crown fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz Monster Crown fiyatı:    32.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Monster Crown İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Monster Crown - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Monster Crown Özeti

Canavarlarla dolu karanlık bir dünyaya dal ve güç peşindeki kötü genç bir kadını yenmek için canavarlarla anlaş. Mirasını yaratmak için canavarları avla, evcilleştir, onlarla savaş ve onlardan yeni türler üret. Canavarlarınla, Taç Adasına tekrar denge getirebilirsin.

Monster Crown İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Monster Crown fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Monster Crown satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!