Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Morphopolis

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Morphopolis fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Morphopolis satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.00₺

G2A

71.55₺

Çıkış tarihi: Aug. 14, 2014
Geliştiren: Dan Walters
Yayıncı: Dan Walters
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Morphopolis Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8
  • İşlemci: Intel i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Morphopolis Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Morphopolis fiyatı:    8.0₺

Şu anki en ucuz Morphopolis fiyatı:    8.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Morphopolis İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Morphopolis - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Morphopolis Özeti

Morphopolis dönüşüm ve keşifle ilgilidir. Machinarium ve Tiny Bang Hikayesinden ilham alan Morphopolis sizi fantastik bir böcek dünyası aracılığıyla bir bulmaca macerasına götürür. Yaprak biti bir grub olarak başlayarak, yumurtlama alanınıza doğru bir metamorfoz yolculuğuna başlarsınız.

Morphopolis İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Morphopolis fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Morphopolis satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!