Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Mr. Shadow

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Mr. Shadow fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Mr. Shadow satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

Çıkış tarihi: Nov. 17, 2016
Geliştiren: bycomb
Yayıncı: bycomb
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Mr. Shadow Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP
  • İşlemci: 1.8GHz x86-compatible processor
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Mr. Shadow Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Mr. Shadow fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Mr. Shadow fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Mr. Shadow İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Mr. Shadow - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Mr. Shadow Özeti

Mr. Shadow is a 2D graphic adventure game. The player uses a simple point and click interface to solve diverse puzzles. Enter a surreal and dark world inhabited by shadows.

Mr. Shadow İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Mr. Shadow fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mr. Shadow satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!