Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ms. Splosion Man

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ms. Splosion Man fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ms. Splosion Man satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

183.76₺

Çıkış tarihi: April 3, 2013
Geliştiren: Twisted Pixel Games
Yayıncı: Xbox Game Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Ms. Splosion Man Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP SP2
  • Processor:2.2 Ghz Dual Core
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:Shader Model 2
  • Hard Drive:4 GB HD space
Recommended:
  • OS:Windows 7
  • Processor:3.0 Ghz Quad Core
  • Memory:4 GB RAM
  • Graphics:Shader Model 3
  • Hard Drive:4 GB HD space

Ms. Splosion Man Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ms. Splosion Man fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Ms. Splosion Man fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Ms. Splosion Man İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Ms. Splosion Man - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Ms. Splosion Man Özeti

Bir problemin var? Yo, onu parçalayacak. Splosion Adamının yakalandığını kutlayan büyük bilim sonrası büyük bilimde, bir şampanya dökülmesi, Splosionatrix'teki güvenlik protokollerini çıkarır ve Bayan Splosion Adam'ı ortaya çıkar. Bükülmüş piksel oyunlarından en son yaratılış, Splosion Adamın Yaratıcıları, Maw ve Comic Jumper, Bayan

Ms. Splosion Man İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ms. Splosion Man fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ms. Splosion Man satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!