Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Murasaki

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Murasaki fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Murasaki satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.00₺

Çıkış tarihi: May 13, 2016
Geliştiren: Katatema
Yayıncı: PLAYISM
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Murasaki Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista or newer
  • İşlemci: Core 2 Duo or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Murasaki Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Murasaki fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Murasaki fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Murasaki İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Murasaki - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Murasaki Özeti

"Murasaki" is a puzzle explosion game. Use explosions to clear the screen of pesky obstacles filling it up. The only controls you need are the directional buttons and two other buttons (Z and X)!

Murasaki İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Murasaki fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Murasaki satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!