Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Murder Miners

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Murder Miners fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Murder Miners satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.04₺

G2A

21.08₺

HRK

24.12₺

Çıkış tarihi: July 25, 2014
Geliştiren: JForce Games
Yayıncı: JForce Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Murder Miners Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Bellek: 1 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: In order to run the game, you'll probably need one of the following graphics cards or above: ATI Radeon X1300-X1950, nVidiaGeForce 6 et 7, Intel GMA X3000 series
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows
 • Bellek: 2 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 10
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: In order to run the game, you'll probably need one of the following graphics cards or above: ATI Radeon X1300-X1950, nVidiaGeForce 6 et 7, Intel GMA X3000 series

Murder Miners Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Murder Miners fiyatı:    2.04₺

Şu anki en ucuz Murder Miners fiyatı:    2.04₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Murder Miners İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Murder Miners - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Murder Miners Özeti

1 numaralı Xbox Live Indie oyunu. Halo-ilham. Yıkılabilir / yapılandırılabilir ortamlar. Araçlar. Zombi hayatta kalması. Kancalar. Enfeksiyon modu: zombi ve amp; Zombi yeteneklerinizi yükseltmek için ölüleri yiyin. Her hafta 30 oyunculu oyunlara ev sahipliği yapıyoruz. Bize katılın!

Murder Miners İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Murder Miners fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Murder Miners satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!