Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Nantucket

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Nantucket fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Nantucket satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

69.63₺

G2A

99.05₺

HRK

118.72₺

Steam

278.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 18, 2018
Geliştiren: Picaresque Studio
Yayıncı: Fish Eagle
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Nantucket Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or newer (64 bit)
  • İşlemci: 2 Ghz or more
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1000 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible
null

Nantucket Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Nantucket fiyatı:    69.63₺

Şu anki en ucuz Nantucket fiyatı:    69.63₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Nantucket İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Nantucket - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Nantucket Özeti

Moby Dick'den sonra kovalayın ve bu denizcilik stratejisi oyunda Amerikan Balığının Altın Çağı'ndan yaşayın. Dünya çapında yelken açmak, geminizi ve mürettebatınızı yönetin ve Ishmaels Hikayesi, Pequod'un tek hayatta kalanını, HERMAN MELVILLE tarafından şaheserinde anlattığı olaylardan birkaç yıl sonra, Pequod'un tek survivorunu yaşayın.

Nantucket İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Nantucket fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Nantucket satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!