Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Nefarious

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Nefarious fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Nefarious satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 23, 2017
Geliştiren: StarBlade
Yayıncı: StarBlade
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Nefarious Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.8Ghz or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 10 compatible video card
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Nefarious Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Nefarious fiyatı:    449.7₺

Şu anki en ucuz Nefarious fiyatı:    449.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Nefarious İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Nefarious - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Nefarious Özeti

Nefarious'taki kötü adam olarak oynayın! Giyilimi kaçınan prensesleri benzersiz yollarla kaçıran prensesler arasında kürek çeken bir aksiyon platformu. Sonra ters patronun dövüşlerinde çeşitli kahramanları engelleyin, patronu kontrol ettiğiniz ikonik savaşları yeniden oluşturdu.

Nefarious İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Nefarious fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Nefarious satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!