Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

NEO Scavenger

Güvenilir mağazalardaki en ucuz NEO Scavenger fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup NEO Scavenger satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

25.00₺

G2A

145.07₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Dec. 15, 2014
Geliştiren: Blue Bottle Games
Yayıncı: Blue Bottle Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

NEO Scavenger Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP (32 bit), Windows Server 2008 (32 bit), Windows Vista® (32 bit), Windows 7 (32 bit and 64 bit), Windows 8 (32 bit and 64 bit), or Windows Server 2012 (64 bit)
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom 1.6GHz or faster processor for netbooks
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128MB of graphics memory
  • Depolama: 75 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
  • İlave Notlar: Please try the free demo to verify that it works for you!
null

NEO Scavenger Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz NEO Scavenger fiyatı:    6.25₺

Şu anki en ucuz NEO Scavenger fiyatı:    25.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

NEO Scavenger İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

NEO Scavenger - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


NEO Scavenger Özeti

Neo Scavenger, Wasteland'da kim olduğunuzu çözecek kadar uzun süre hayatta kalmanız gereken bir oyundur. Her dönüş, nereye gideceğinize, sarf malzemeleri için nasıl temizleneceğine ve nasıl bir şeyle ve karşılaştığınız herkesle nasıl başa çıkılacağınıza karar vermelisiniz.

NEO Scavenger İle İlgili Kullanıcı Yorumları


NEO Scavenger fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak NEO Scavenger satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!