Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

New World

New World fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak New World satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

Steam

177.50₺

FoxnGame

195.25₺

G2A

592.06₺

Çıkış tarihi: Sept. 28, 2021
Geliştiren: Amazon Games
Yayıncı: Amazon Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

New World Fiyatları

New World: Gamehunterz Yorumu

Kendi kaderinizi kendi ellerinizle yazacağınız, heyecan ve aksiyon dolu bir maceraya hazır mısınız? Peki kendinize yep yeni bir dünya kurmaya? Eğer cevabınız evet ise, kendinizi soluksuz oynayacağınız açık dünya MMO oyunu olan New World oyununda bulabilirsiniz. Uzun süredir beklenen bu oyun hakkındaki yorumlarımızı ve bilgilerimizi sizin için derledik. Peki New World satın al tavsiyesini kimlere veririz? New World fiyatları ne durumda olacak? Aklınızdaki soruların cevaplarını New World yorum yazımızda bulabilirsiniz’ Okumaya devam edin...

Gemi kazası geçirmiş bir maceracı olduğunuzu hayal edin. Fakat gemi kazası sıradan bir yerde değil, Aeternum adlı doğaüstü bir bölgede. En büyük amacınız ise, adadaki imkanlardan faydalanmak, sizi zorlayacak engellerle mücadele etmek ve kendinize bir yaşam sağlamak. Bu sırada, kendinize ekip kurmayı unutmayın, çünkü kendinizi hem PvP hem de PvE mücadelelerinin içinde bulacaksınız! Soluksuz oynayacağına emin olduğumuz bu oyun için, kesinlikle New World satın al desek, az bile kalır!

Etrafınızdaki büyüleri keşfedin, canvarlarla savaşın ve kendi kaderinizi belirleyin. Hangi silahla savaşmak istediğinizi iyi seçin! Çünkü bu silah sizi canvarların arasından çıkaracak bir anahtar olacaktır. Yakın dövüş silahları isterseniz, savaşa en önde katılacağınızı unutmayın. En önlerde olmak sizlik değilse, büyü yapmayı deneyin, fakat bu sefer de her daim arkadaşlarınızı desteklemeniz gerektiğini farkında olmalısınız! Her daim oyunu yaşamalısınız!

Anlat anlat bitmeyecek bu oyunun bir diğer güzel özelliği de fiyatları olacağa benziyor. New World fiyatları, b kalitedeki bir oyuna göre gerçekten makul düzeylerde. İçerisinde bir sürü mekanik barındıran, birbirinden farklı silahları kullanma imkanı sunan ve sürükleyici bir atmosfere sahip olan oyun, benzeri açık dünya MMO oyunlarına göre çok daha uygun fiyatlı olacak. New World fiyatları hakkındaki iyi haberimizi de verdiğimize göre, sıra geldi bu oyunu kimlere tavsiye ettiğimize. New World satın al tavsiyemizi kimlere veririz? Hemen cevaplayalım.

New World Satın Al

New World satın al tavsiyesini verirken dikkate aldığımız birkaç unsur var. Bunlardan ilki kesinlikle sabır. Oyun çok da kolay olmayacağa benziyor, o nedenle sık sık ölebileceğinizi unutmayın deriz. PvE’si ayrı PvP’si ayrı muhteşem bir macera olacağı kesin.

İşin bir diğer tarafı ise, belki de MMO sevmeyen ama denemek isteyen kişilerin aklına da girebilecek bu oyun, tam olarak MMO’ya alışılacak bir oyun. O nedenle New World satın al tavsiyemiz, MMO tarzı oyunlara alışmak isteyenler için de geçerlidir. Hele de New World fiyatları, aynı tarzdaki diğer oyunlara göre çok daha uygun durumdayken.

Explore a thrilling, open-world MMO filled with danger and opportunity where you'll forge a new destiny on the supernatural island of Aeternum.
Minimum:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows® 10 64-bit
 • Processor: Intel® Core™ i5-2400 / AMD CPU with 4 physical cores @ 3Ghz
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 670 2GB / AMD Radeon R9 280 or better
 • DirectX: Version 12
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 50 GB available space
 • Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases
Recommended:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows® 10 64-bit
 • Processor: Intel® Core™ i7-2600K / AMD Ryzen 5 1400
 • Memory: 16 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 970 / AMD Radeon R9 390X or better
 • DirectX: Version 12
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 50 GB available space
 • Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases

New World İle İlgili Videolar

Açık dünya MMO oyunu olan New World oyununun, sizler için biraz daha anlaşılır olmasını isteriz. Bunun olabilmesi için detaylı bir video izlenmesi bizce şart. Başlangıç olarak da, sizler için Totik Channel adlı Youtuber'ın videosunu öneriyoruz! İyi seyirler dileriz.

Benzer Ürünler