Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Night Call

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Night Call fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Night Call satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

22.58₺

HRK

23.30₺

RandomOyun

29.90₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: July 17, 2019
Geliştiren: Monkey Moon
Yayıncı: Raw Fury
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Night Call Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3-7100, AMD FX-8100 or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel UHD 630, Geforce GTX 275, Quadro 2000D or equivalent
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: 🔊
null

Night Call Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Night Call fiyatı:    22.58₺

Şu anki en ucuz Night Call fiyatı:    22.58₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Night Call İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Night Call - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Night Call Özeti

Dost. Sırdaş. Danışman. Gözlemci. Pariste gece vardiyasında çalışan bir taksi şoförü olarak arabana binen her bir insan için çok farklı rollere bürünüyorsun. İnsanları konuşturabilmek gibi güzel bir becerin var; seni öldürmeyi başaramayan seri katili yakalamak için tam da bu yeteneğini konuşturmalısın.

Night Call İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Night Call fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Night Call satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!