Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

NightSky

Güvenilir mağazalardaki en ucuz NightSky fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup NightSky satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

33.78₺

Çıkış tarihi: March 1, 2011
Geliştiren: Nicalis, Inc.
Yayıncı: Nicalis, Inc.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

NightSky Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP veya daha yenisi
  • İşlemci: Intel Atom veya üstü
  • Bellek: 512MB RAM
  • Ekran Kartı: 3D ekran kartı
  • DirectX®: Yok
  • Sabit Disk: 100MB
null

NightSky Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz NightSky fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz NightSky fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

NightSky İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

NightSky - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


NightSky Özeti

Bir IGF Seamus McNally Finalist olarak aday gösterildi, Nightsky, benzersiz tasarlanmış pitoresk dünyaları doldurmadan aksine bir oyun deneyimi sunan bir oyun deneyimi sunan bir ortam aksiyon bulmaca oyunudur. Oyuncu, ilerletmek için gerçekçi fizik kullanarak bir küreyi manevra etmelidir; Bu dünyaların her biri farklı alanlara ayrılmıştır.

NightSky İle İlgili Kullanıcı Yorumları


NightSky fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak NightSky satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!