Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Nimbus

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Nimbus fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Nimbus satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 25, 2010
Geliştiren: Noumenon Games
Yayıncı: Noumenon Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Nimbus Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP/Vista/7
  • Processor: P4 2 ghz or faster
  • Memory: 512MB RAM
  • Graphics: Shader Model 3 capable card ( NVIDIA GeForce 6 series, ATI 1300XT series or newer )
  • DirectX®: Version 9.0c
  • Hard Drive: 670 mb
  • Sound: Directx 9.0c compatible
null

Nimbus Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Nimbus fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz Nimbus fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Nimbus İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Nimbus - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Nimbus Özeti

Nimbus, yarış ve şaşkınlık eşsiz bir kombinasyonudur. Müzikçalar, bir zanaat, kendisini doğrudan itmek için hiçbir şekilde kontrol eder ve itici kazanmak ve hedefe ulaşmak için seviyelerin etrafına dağılmış olursa olsun kullanması gerekir. Kayıp sevginizi kurtarmak için birkaç ayrı adayla bir dünya haritasını geçin.

Nimbus İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Nimbus fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Nimbus satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!