Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

NoLimits 2 Roller Coaster Simulation

Güvenilir mağazalardaki en ucuz NoLimits 2 Roller Coaster Simulation fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup NoLimits 2 Roller Coaster Simulation satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

59.00₺

Çıkış tarihi: Aug. 21, 2014
Geliştiren: Ole Lange
Yayıncı: Mad Data GmbH & Co. KG
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

NoLimits 2 Roller Coaster Simulation Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: 2.4 GHz Dual Core
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 10.0 hardware required (>= Shader Model 3), min 512 MB VRAM, older DX9 cards (ATI x1000 series, GF 7000 series or older) not supported
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Good graphics card is very important. Some integrated graphics solutions might be too slow. Install and try out the demo from Steam if you are unsure whether your computer meets the requirements. For VR experience: Oculus Rift DK2/CV1 with runtime 1.3 is required. OpenVR support for HTC Vive using SteamVR.
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer (64 Bit OS strongly recommended)
 • İşlemci: 3.2 GHz Quad Core
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 11 hardware or newer (>= Shader Model 5) and with 1 GB or more VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: GeForce GTX 550 or AMD Radeon 7750 or better recommended. For VR experience: Oculus Rift DK2/CV1 with runtime 1.3 is required. OpenVR support for HTC Vive using SteamVR..

NoLimits 2 Roller Coaster Simulation Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz NoLimits 2 Roller Coaster Simulation fiyatı:    35.4₺

Şu anki en ucuz NoLimits 2 Roller Coaster Simulation fiyatı:    59.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

NoLimits 2 Roller Coaster Simulation İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

NoLimits 2 Roller Coaster Simulation - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


NoLimits 2 Roller Coaster Simulation Özeti

Nolimits 2, otantik roller coaster heyecanlarını deneyimlemenizi sağlayan nihai roller coaster simülasyonudur. Dünyanın en ünlü rulo bardaklarının dünyasına gir ve heyecanımı gerçek zamanlı olarak deneyimliyor. Veya özelliklerinize göre tasarlanmış yeni bir roller coaster tasarlayın.

NoLimits 2 Roller Coaster Simulation İle İlgili Kullanıcı Yorumları


NoLimits 2 Roller Coaster Simulation fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak NoLimits 2 Roller Coaster Simulation satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!