Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Not The Robots

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Not The Robots fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Not The Robots satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

34.91₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 12, 2013
Geliştiren: 2DArray
Yayıncı: tinyBuild
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Not The Robots Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8
  • İşlemci: 1.5Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card from 2004 or later
  • DirectX: Sürüm 7.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Not The Robots Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Not The Robots fiyatı:    34.91₺

Şu anki en ucuz Not The Robots fiyatı:    34.91₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Not The Robots İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Not The Robots - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Not The Robots Özeti

Sen bir ofis binasında bir robotsun. Mobilya yemelisin ve yakalanmamalısın. Gizemli bir hikaye ortaya çıkıyor. Robotlar bu yılki en heyecan verici Roguelie Stealth Mobilya Yeme simülatörü. Rastgele düzeyleri, permiye ve yeme mobilyalarınızın amacı olan bir oyundur - bu da gizli kapağınızdır.

Not The Robots İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Not The Robots fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Not The Robots satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!