Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Nova Drift

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Nova Drift fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Nova Drift satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

66.35₺

G2A

90.52₺

Steam

539.70₺

Çıkış tarihi: March 27, 2019
Geliştiren: Chimeric
Yayıncı: Pixeljam
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Nova Drift Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 1 Ghz CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Nova Drift Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Nova Drift fiyatı:    66.35₺

Şu anki en ucuz Nova Drift fiyatı:    66.35₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Nova Drift İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Nova Drift - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Nova Drift Özeti

NOVA DRIFT, bir ARPG'nin mekanik derinliğini ve stratejisini klasik arcade uzay savaşına damlatır. Sonsuz gelişen bir biyo-mekanik gemiyi, garip ve ölümcül düşmanların yüzünü yüzleriyle kontrol edip geçersiz bir yıldızın uyanmasını sağlayın.

Nova Drift İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Nova Drift fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Nova Drift satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!