Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Nowhere Prophet

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Nowhere Prophet fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Nowhere Prophet satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

11.48₺

EpicStore

19.50₺

G2A

19.60₺

Steam

40.00₺

Çıkış tarihi: July 19, 2019
Geliştiren: Sharkbomb Studios
Yayıncı: No More Robots
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Nowhere Prophet Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10, 7 or Vista
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 4096 MB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Nowhere Prophet Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Nowhere Prophet fiyatı:    9.74₺

Şu anki en ucuz Nowhere Prophet fiyatı:    11.48₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Nowhere Prophet İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Nowhere Prophet - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Nowhere Prophet Özeti

Prepare your decks and go on a pilgrimage through the wasteland! Nowhere Prophet is a unique single-player card game. Travel across randomly generated maps and lead your followers in deep tactical combat. Discover new cards and build your deck as you explore this strange, broken world.

Nowhere Prophet İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Nowhere Prophet fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Nowhere Prophet satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!