Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Old School Musical

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Old School Musical fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Old School Musical satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

22.00₺

Cdkeys

54.11₺

G2A

108.26₺

Çıkış tarihi: Sept. 13, 2018
Geliştiren: La Moutarde
Yayıncı: Dear Villagers
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Old School Musical Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit OS required)
  • İşlemci: Intel Core™ Duo or faster
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 610 MB kullanılabilir alan
null

Old School Musical Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Old School Musical fiyatı:    22.0₺

Şu anki en ucuz Old School Musical fiyatı:    22.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Old School Musical İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Old School Musical - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Old School Musical Özeti

50 şaşırtıcı Chiptune pisti, bir loony hikayesi modu, kavga edecek 32 farklı tavuk türü nedir ve sizi favori retro oyunlarınızın bir turuna mı götürüyor? Eski okul müzikal! TIB ve Rob, en sevdiğimiz oyunlardaki tüm böceklerin geldiğini öğretecek olan bir agıç maceranın kahramanlarıdır.

Old School Musical İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Old School Musical fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Old School Musical satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!