Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Omen Exitio: Plague

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Omen Exitio: Plague fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Omen Exitio: Plague satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

32.39₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: March 5, 2018
Geliştiren: Tiny Bull Studios
Yayıncı: Tiny Bull Studios
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Omen Exitio: Plague Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.8GHz Dual-Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Integrated graphics
  • Depolama: 900 MB kullanılabilir alan
null

Omen Exitio: Plague Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Omen Exitio: Plague fiyatı:    32.39₺

Şu anki en ucuz Omen Exitio: Plague fiyatı:    32.39₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Omen Exitio: Plague İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Omen Exitio: Plague - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Omen Exitio: Plague Özeti

Omen Exitio: Veba, 80'lerin ve 90'ların oyun defterlerinden ilham alarak, H.P. tarafından oluşturulan yabancı ve korkunç evrenin karıştırılması. Orijinal bir arsa ile lovecraft ve karakterleriniz, tüm seçimleriniz tarafından görsel roman / cyoa türlerine benzer şekilde yönlendirilir.

Omen Exitio: Plague İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Omen Exitio: Plague fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Omen Exitio: Plague satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!