Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

One Dog Story

Güvenilir mağazalardaki en ucuz One Dog Story fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup One Dog Story satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

88.54₺

Steam

359.70₺

Çıkış tarihi: April 28, 2017
Geliştiren: Big Way Games
Yayıncı: Big Way
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

One Dog Story Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/8/10
  • İşlemci: 2.66 GHz Intel Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 320M+
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1750 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
null

One Dog Story Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz One Dog Story fiyatı:    88.54₺

Şu anki en ucuz One Dog Story fiyatı:    88.54₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

One Dog Story İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

One Dog Story - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


One Dog Story Özeti

Bir Köpek Hikayesi, RPG Elemanları, Saatlerce Bağlı Olabilecek Gameplay ve İyi Geliştirilmiş Karakterlerle İlgi çekici bir piksel macera oyunudur. Bir yeraltı laboratuarında uyandın, korkunç bir kazadan sonra tekrar ücretsiz. Bu geniş oyun dünyasını ve birçok sırını ve gizemini keşfetmeye hazırlanın.

One Dog Story İle İlgili Kullanıcı Yorumları


One Dog Story fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak One Dog Story satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!