Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

One Way Heroics

Güvenilir mağazalardaki en ucuz One Way Heroics fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup One Way Heroics satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.40₺

G2A

17.23₺

HRK

23.30₺

Çıkış tarihi: Feb. 28, 2014
Geliştiren: Smoking WOLF
Yayıncı: PLAYISM
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

One Way Heroics Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
  • İşlemci: Pentium III 1.0 GHz or better
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: 800x600 resolution or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
null

One Way Heroics Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz One Way Heroics fiyatı:    2.4₺

Şu anki en ucuz One Way Heroics fiyatı:    2.4₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

One Way Heroics İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

One Way Heroics - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


One Way Heroics Özeti

Across all dimensions, the only constant is Darkness! A procedurally generated RPG-roguelike journey across the multiverse! In One Way Heroics, you take on the role of an intrepid adventurer who must travel across the land and face the Demon Lord before a mysterious darkness engulfs everything.

One Way Heroics İle İlgili Kullanıcı Yorumları


One Way Heroics fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak One Way Heroics satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!