Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Optika

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Optika fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Optika satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Aug. 26, 2016
Geliştiren: PlayZilla.tk
Yayıncı: PlayZilla.tk
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Optika Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows XP or Windows Server 2008
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor or Intel® Atom™ 1.6GHz or faster processor for notebook class devices
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Any GPU
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Optika Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Optika fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Optika fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Optika İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Optika - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Optika Özeti

Işık fiziği dünyasını keşfedin: lazerler, prizmalar, aynalar, mıknatıslar ve onlarca diğer optik cihazla oynayın. Optika dünyasını Prof. Opticus ve Asistanı, Sofia ile keşfedin! Araştırma ve yüzden fazla zorlu bulmacayı tamamla!

Optika İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Optika fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Optika satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!