Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Orangeblood

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Orangeblood fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Orangeblood satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

94.20₺

G2A

232.84₺

Çıkış tarihi: Jan. 14, 2020
Geliştiren: Grayfax Software
Yayıncı: PLAYISM
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Orangeblood Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Orangeblood Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Orangeblood fiyatı:    94.2₺

Şu anki en ucuz Orangeblood fiyatı:    94.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Orangeblood İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Orangeblood - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Orangeblood Özeti

& quot; Yeni Koza'ya Hoşgeldiniz "; 20. yüzyılın sonu, bildiğimiz tarihi bir zaman çizelgesinde. Okinawa kıyılarındaki bir Manmade adası kirli, egzotik bir vibe ile sinektir - ve harika!

Orangeblood İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Orangeblood fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Orangeblood satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!