Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Our Darker Purpose

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Our Darker Purpose fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Our Darker Purpose satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

24.00₺

G2A

253.37₺

Çıkış tarihi: Jan. 29, 2014
Geliştiren: Avidly Wild Games
Yayıncı: Avidly Wild Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 100.88₺

Our Darker Purpose Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7
  • İşlemci: 1.6 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: X1950 Pro, 7900 GT
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Our Darker Purpose Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Our Darker Purpose fiyatı:    24.0₺

Şu anki en ucuz Our Darker Purpose fiyatı:    24.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Our Darker Purpose İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Our Darker Purpose - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Our Darker Purpose Özeti

Journey to the dark heart of the Edgewood Home for Lost Children in this fiendishly difficult action RPG!When her teacher stepped out of the classroom a month ago, Cordy never imagined he would be gone for good. Now her fellow students have turned on each other as the school descends into chaos.

Our Darker Purpose İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Our Darker Purpose fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Our Darker Purpose satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!