Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

OVERWHELM

Güvenilir mağazalardaki en ucuz OVERWHELM fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup OVERWHELM satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

Çıkış tarihi: June 12, 2018
Geliştiren: Ruari OSullivan
Yayıncı: Alliance
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

OVERWHELM Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4GHz or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 5000 or better
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

OVERWHELM Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz OVERWHELM fiyatı:    18.5₺

Şu anki en ucuz OVERWHELM fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

OVERWHELM İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

OVERWHELM - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


OVERWHELM Özeti

Youre outnumbered, low on ammunition and the paranoia sets in. This is an action horror-world where enemies get power-ups and you don’t.

OVERWHELM İle İlgili Kullanıcı Yorumları


OVERWHELM fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak OVERWHELM satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!