Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Owlboy

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Owlboy fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Owlboy satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

39.00₺

G2A

116.73₺

HRK

147.98₺

RandomOyun

148.00₺

Çıkış tarihi: Nov. 1, 2016
Geliştiren: D-Pad Studio
Yayıncı: D-Pad Studio
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Owlboy Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10/Vista
  • İşlemci: Dual Core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Pixelshader 3.0 enabled graphics card(DirectX 10 capable graphics card)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 600 MB kullanılabilir alan
null

Owlboy Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Owlboy fiyatı:    39.0₺

Şu anki en ucuz Owlboy fiyatı:    39.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Owlboy İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Owlboy - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Owlboy Özeti

Owlboy, içinde uçabileceğiniz ve bulutlarda tamamen yeni bir dünyayı keşfedebileceğiniz, tarihin taşındığı platformlarda bir macera oyunudur! Gökleri keşfederken arkadaşlarınızı yakalayın ve yanınıza alın. Bu dönemin en detaylı maceralarından birinde, engelleri ve büyük düşmanları aşıyor.

Owlboy İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Owlboy fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Owlboy satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!