Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pacific Storm

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pacific Storm fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pacific Storm satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

15.00₺

G2A

47.96₺

Çıkış tarihi: Sept. 29, 2006
Geliştiren: Buka Entertainment
Yayıncı: Buka Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Pacific Storm Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows® Vista/XP/2000/7/8/8.1
  • Processor: 1.7 GHz Processor
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: DirectX compatible 128 MB graphics card
  • DirectX Version: DirectX® 9.0c or higher
  • Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
  • Hard Drive: 2 GB of available hard drive space
null

Pacific Storm Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pacific Storm fiyatı:    15.0₺

Şu anki en ucuz Pacific Storm fiyatı:    15.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pacific Storm İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pacific Storm - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pacific Storm Özeti

7 Aralık 1941'de, Pearl Limanı'nda bulunan ABD Pasifik Donanması'nın büyük bir kısmı Japon uçakları tarafından saldırıya uğradı. Japon savaşçıları, Amerikan uçağını karada ve havada, onlara karşı saldırı için bir şans vermeden tahrip ediyorlardı. Öfkeli Pearl Limanı Savaşı, Gory Deniz Savaşları dizisinde ilk oldu.

Pacific Storm İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pacific Storm fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pacific Storm satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!