Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Paper Beast

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Paper Beast fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Paper Beast satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

17.83₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: July 24, 2020
Geliştiren: Pixel Reef
Yayıncı: Pixel Reef
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Paper Beast Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5-6500
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • DirectX: Sürüm 11
null

Paper Beast Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Paper Beast fiyatı:    17.83₺

Şu anki en ucuz Paper Beast fiyatı:    17.83₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Paper Beast İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Paper Beast - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Paper Beast Özeti

Yaban hayatı hakkında bir keşif ve macera oyunu internetin derinliklerinden yayılır. Bilinmeyen bir güç, dengesini bozmuş gibi görünüyor. Bu evrenin gizemlerini çözmek için egzotik yaratıklarla güçlerini birleştirin.

Paper Beast İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Paper Beast fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Paper Beast satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!