Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Paper Sorcerer

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Paper Sorcerer fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Paper Sorcerer satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

37.67₺

Cdkeys

71.56₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 21, 2013
Geliştiren: Ultra Runaway Games
Yayıncı: Ultra Runaway Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Paper Sorcerer Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Pentium 4 1300 MHz 1.3 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce2 MX 400 64/128-bit SDR, 64-bit DDR or better
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Paper Sorcerer Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Paper Sorcerer fiyatı:    37.67₺

Şu anki en ucuz Paper Sorcerer fiyatı:    37.67₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Paper Sorcerer İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Paper Sorcerer - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Paper Sorcerer Özeti

Kağıt büyücü, strateji, parti binasına ve çevresel bulmacalara odaklanan şık bir tek oyuncuya dönüş tabanlı RPG'dir. Öğütme stratejisini vurgulayan bir savaş sisteminde öğrendiğiniz beceriler ve büyülerle savaşın. Bir canavar ve karanlık yaratıkların bir partisini sizinle birlikte savaşacak şekilde birleştirin.

Paper Sorcerer İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Paper Sorcerer fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Paper Sorcerer satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!