Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Parcel

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Parcel fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Parcel satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

Çıkış tarihi: April 22, 2015
Geliştiren: Polar Bunny Ltd
Yayıncı: Polar Bunny Ltd
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Parcel Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0Ghz or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel Core HD Graphics 4000, NVIDIA 8800 GT, ATI Radeon HD 4850 or better
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
null

Parcel Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Parcel fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Parcel fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Parcel İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Parcel - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Parcel Özeti

Parsel, hedefinizin, farklı karakterlerin benzersiz yeteneklerini kullanarak birbirine bağlı lazer bulmacalarını çözmek için atmosferik bir blok itme bulmaca oyunudur. Sonrak dışı ekibinizin üyeleri arasında geçiş yapın ve büyüleyici, saçma bir cyberpunk geleceğinde zihin bükücüleriyle yolunuzu yapın!

Parcel İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Parcel fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Parcel satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!