Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Parkan 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Parkan 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Parkan 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.60₺

HRK

4.02₺

G2A

7.97₺

Cdkeys

19.10₺

Çıkış tarihi: May 11, 2007
Geliştiren: Nikita
Yayıncı: 1C Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 233.83₺
pc
God of War
329.00₺ 231.59₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺ 239.20₺
pc
Red Dead Redem…
299.00₺ 149.50₺

Parkan 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/7/8
  • İşlemci: Intel Pentium IV or AMD Athlon XP
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
null

Parkan 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Parkan 2 fiyatı:    1.6₺

Şu anki en ucuz Parkan 2 fiyatı:    1.6₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Parkan 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Parkan 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Parkan 2 Özeti

Parkan II, evrenin bir yerinde kaybolan bir uzay aracının pilotu olarak hissetmenizi sağlayacak özgün bir konsept oyunudur. Bir korsan ya da paralı askeri ol, en güçlü kruvazörü satın almak için para al ve her şeyi Galaxy'nin yeni ustası olacağını göster. Parkan II evreninde unutulmaz maceralar sizi bekliyor!

Parkan 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Parkan 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Parkan 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!