Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Particula

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Particula fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Particula satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

8.20₺

G2A

25.11₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 2, 2015
Geliştiren: Microblast Games
Yayıncı: Microblast Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Particula Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 or compatible
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 240 (or better)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Particula Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Particula fiyatı:    8.2₺

Şu anki en ucuz Particula fiyatı:    8.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Particula İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Particula - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Particula Özeti

Olumsuzlukları yok et, fikrini temizle! Particula, size konsantre olmanıza ve rahatlamanıza yardımcı olmak, oyunda yeni bir bakış açısı getiriyor. Rahatlatıcı bir film müziği, pürüzsüz görseller ve oyun ile bir üç oyuncu Co-Op Tower Savunma deneyimi.

Particula İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Particula fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Particula satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!