Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Patchwork

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Patchwork fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Patchwork satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

10.81₺

Steam

13.50₺

Çıkış tarihi: Dec. 6, 2016
Geliştiren: DIGIDICED
Yayıncı: Asmodee Digital
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Tails of Iron
239.99₺

Patchwork Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DX9 (shader model 3.0)
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Patchwork Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Patchwork fiyatı:    10.81₺

Şu anki en ucuz Patchwork fiyatı:    10.81₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Patchwork İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Patchwork - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Patchwork Özeti

Uwe Rosenbergs Patchwork'un uzun zamandır beklenen dijital adaptasyonunda, oyuncular çeşitli boyutlarda, renkler ve düğmelerin kumaş parçalarını kullanarak zafere yollarını yiyorlar.

Patchwork İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Patchwork fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Patchwork satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!