Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Peggle Deluxe

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Peggle Deluxe fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Peggle Deluxe satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

Çıkış tarihi: Feb. 27, 2007
Geliştiren: PopCap Games, Inc.
Yayıncı: PopCap Games, Inc.
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
599.99₺ 496.29₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 292.49₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 49.99₺

Peggle Deluxe Sistem Gereksinimleri

Minimum Requirements: Windows 98/ME/2000/XP/Vista, 256 MB RAM, 500MHz or faster, DirectX: 7.0
null

Peggle Deluxe Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Peggle Deluxe fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Peggle Deluxe fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Peggle Deluxe İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Peggle Deluxe - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Peggle Deluxe Özeti

Enerji veren arcade eğlencesiyle en iyi atışınızı yapın! Amaç, vur, turuncu mandalları temizle, sonra arkanıza yaslanın ve neşelendirin.

Peggle Deluxe İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Peggle Deluxe fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Peggle Deluxe satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!